התחברות

איגמי - כל המילים שבעולם

אנו גאים לספק שירותי תרגום מקצועיים למשרדים, חברות ואנשים פרטיים כבר מעל 30 שנה ברציפות. הלקוחות שלנו מכירים אותנו בזכות האדיבות, האמינות והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלנו במשרד, אשר תמיד מלווה בתהליכי העבודה עם לקוחותינו השונים ברחבי הארץ ובעולם. שירותי ההקלטה, הקלדנות, התמלול והדיבוב הנם מהמקצועיים ביותר בישראל, ואנו ערוכים לנהל כל פרויקט/עבודה בתחום - בכל היקף וזמן אספקה - ותמיד על הצד הטוב ביותר.

אתה בידיים טובות.

אנו אנחנו מכירים היטב את המתרגמים שלנו, ואנו נוודא כי איכות התרגום, ההקלדה או ההקלטה שלך תהיה ברמה הגבוהה ביותר. אנו יודעים להיערך לזמני אספקה צפופים, לבקשות אישיות, ולביצוע מדויק של פרויקטים שונים. בין אם אתה מעוניין לתרגם חוזה, מאמר, ספר, תעודת נישואין, אתר אינטרנט או מידע רפואי - אנו נספק עבורך את הפתרון - תוך מתן אחריות מלאה לזמני אספקה מדויקים, ולאיכות ללא פשרות.

מחירים מנצחים.

בזכות מערכת חכמה - וראשונה בסוגה בעולם - איגמי בע""מ יכולה לקבל בשניות הצעות מחיר מאלפי מתרגמים שאותם היא מכירה, וכך להציע עבורך רק את ההצעות המשתלמות והכדאיות ביותר. המחירים שלנו נמוכים משמעותית מהמתחרים שלנו, ובזכות המערכת הייחודית שבנינו אנו חוסכים עלויות עבורנו ועבור המתרגמים שלנו - כך שתוכל ליהנות תמיד מהמחיר הנמוך ביותר בשוק!

תמיד בזמן.

בעולם התרגום - זמן אספקת התרגום חשוב לא פחות מאיכותו. בזכות ניסיונו הארוך בתחום - למדנו והשתפנו בכל מה שקשור לעמידה בזמנים בפרויקטים מגוונים. אנחנו לעולם לא נתחייב למועד מבלי לספק את העבודה בזמן.

כשמדובר באיכות, לא מתעצלים.

כשעבודה חדשה מתקבלת מלקוח - ישנו צוות ייעודי המתמחה בהגהה ובבקרת איכות אשר בוחן בקפידה את הפרויקט לפני שהוא מועבר ללקוח, על מנת להבטיח איכות מצוינת. אנחנו לא מעבירים שום קובץ הלאה, לפני שאנו בטוחים כי הוא עולה בקנה מידה אחד עם רצונות וצרכי הלקוח.

התחברות